fbpx

Wyższe wykształcenie w Europie bez egzaminów

Potrzebne jest tyko świadectwo ze szkoły
Nie przegap swojej szansy na złożenie wniosku w tym roku

Korzyści z edukacji europejskiej

Dlaczego warto zwrócić uwagę na Polskę

Łatwość przyjęcia

Prawie wszystkie uniwersytety są przyjmowane bez egzaminów wstępnych. Wystarczy rosyjski certyfikat oraz zaświadczenie o znajomości języka polskiego lub angielskiego. Jeśli nie ma żadnych certyfikatów, możesz odbyć rozmowę kwalifikacyjną i szkolenie językowe bezpośrednio na uniwersytecie. Niektóre uniwersytety oferują pierwszy rok studiów w języku rosyjskim.

Koszt edukacji

W Polsce szkolnictwo wyższe jest dużo tańsze niż w innych krajach UE. Średnia cena wynosi od 100 000 do 300 000 rubli rocznie. Polska nie należy do strefy euro, walutą krajową jest polski złoty – w stosunku do niego rubel jest bardziej stabilny. Również koszty życia tutaj są niższe niż w większości krajów UE.

Zatrudnienie

Absolwenci polskich uczelni zawsze będą mogli znaleźć pracę w Polsce. Pod koniec 2019 roku stopa bezrobocia wynosiła tutaj 3,3%. To mniej niż w Szwecji (6,9%), Francji (6,6%), Belgii (5,3%), Austrii (4,2%). Polska gospodarka jest szóstą co do wielkości w UE i nadal szybko się rozwija. Najszybciej rozwijające się sfery przemysłowe i IT.

Legalizacja

Polska ma jedno z najbardziej liberalnych przepisów imigracyjnych. Absolwent polskiej uczelni bez problemu może dostać pozwolenie na pobyt, a nieco później – i obywatelstwo.

Dyplom europejski

Od 2004 roku Polska jest członkiem UE i aktywnie prowadzi politykę ujednolicania standardów edukacyjnych z innymi krajami europejskimi. Dyplom polskiej uczelni uznawany jest we wszystkich krajach UE, a także w Wielkiej Brytanii, USA i Kanadzie. Uznanie dyplomu i niskie czesne sprawiają, że Polska jest coraz bardziej popularna. Ponad 30 000 osób z krajów UE (w tym z Niemiec, Austrii, Czech, Hiszpanii) przyjeżdża tu rocznie na studia wyższe.

Język angielski

Nie musisz uczyć się polskiego. Większość uniwersytetów ma programy edukacyjne w języku angielskim.

Nie musisz uczyć się polskiego. Większość uniwersytetów ma programy edukacyjne w języku angielskim.

Studiuj na najlepszych uczelniach w Polsce

Проиграть видео

Krakowska Akademia im Andrzeja Frycza Modrzewskiego

Krakowska Akademia im Andrzeja Frycza Modrzewskiego to druga prywatna uczelnia w Polsce pod względem liczby studentów. W Akademii studiuje ponad 17 000 osób z 30 krajów świata.
Проиграть видео

Sopocka Szkoła Wyższa, Sopot

Uczelnia zajmuje wysokie miejsca w rankingach. Programy szkoleniowe opierają się na praktycznym doświadczeniu, co sprawia, że ​​zdobyta wiedza jest najbardziej przydatna na rynku.

Проиграть видео

Uniwersytet Medyczny w Białymstoku

Państwowy Uniwersytet, założony w 1950 roku. Obecnie uczelnia posiada 15 wydziałów, na których studiuje około 5000 studentów.
Проиграть видео

Collegium Civitas w Warszawie

Uczelnia ma wysoką międzynarodową ocenę. Studenci z 50 krajów świata przyjeżdżają do Polski, aby zdobyć wyższe wykształcenie na tej uczelni.
Проиграть видео

Społeczna Akademia Nauk w Łodzi

Prywatny uniwersytet założony w 1994 roku. Dziś ma około 20 000 uczniów.
Проиграть видео

Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu

Uniwersytet powstał w 1997 roku. W 14 obszarach studiów licencjackich i magisterskich studiuje 3500 studentów. Szkolenia prowadzone są zgodnie z międzynarodowymi standardami, w oparciu o autorskie programy nauczania.
Проиграть видео

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie

Jedna z czołowych uczelni w Polsce. Oferuje innowacyjne programy szkoleniowe z różnych dziedzin. Uczy się tu około 4000 studentów.
Проиграть видео

Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

Jedna z pierwszych niepublicznych uczelni w Polsce. Istnieje 10 wydziałów ze studiami podyplomowymi i programami MBA. Przeszkolonych jest 6000 uczniów.
Проиграть видео

Uczelnia Łazarskiego

Założona w 1993 roku i jest jedną z najlepszych prywatnych uczelni w kraju. Uczy się tu około 4500 studentów. Programy nauczania dostosowane są do dynamiki rozwoju Unii Europejskiej.
Проиграть видео

Akademia Leona Koźmińskiego

Prywatna szkoła biznesu non-profit w Warszawie. Założona w 1993 roku. Posiada najwyższą ocenę uczelni niepublicznej w Polsce.
Проиграть видео

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej

Jedna z największych uczelni państwowych w Polsce. Założona w 1944 roku. Uczelnia posiada 11 wydziałów i 200 kierunków w 60 obszarach. … Obecnie studiuje tu ponad 21 000 studentów. Szkolenie prowadzone jest w języku polskim lub angielskim.
Проиграть видео

Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa (WSTiH) w Gdańsku

Elitarna instytucja edukacyjna założona w 1996 roku. Uczelnia położona jest w samym centrum Gdańska – znaczącego europejskiego ośrodka przemysłowego, studenckiego i kulturalnego o tysiącletniej tradycji. Wysoki poziom kształcenia zapewnia 190 nauczycieli, w tym 29 profesorów i 50 profesorów nadzwyczajnych.

Jak pracujemy

Przeprowadzamy rozmowę kwalifikacyjną z wnioskodawcą i rodzicami
Wybieramy odpowiednie uczelnie
Pomagamy w przygotowaniu dokumentów i ich tłumaczeniach
Dokumenty wysyłamy do uczelnianej komisji rekrutacyjnej
Otrzymujemy rozwiązanie z uczelni
Przygotowujemy pakiet dokumentów do centrum wizowego
Spotykamy się w Polsce, przeprowadzamy zwiedzanie, załatwiamy kartę SIM, ubezpieczenie, konto bankowe
Dodatkowo: pomożemy w przygotowaniu dokumentów do uzyskania zezwolenia na pobyt

Koszt

Wybór uczelni, przygotowanie dokumentów i pełne wsparcie przed przyjęciem na rok akademicki 2020/2021 na specjalnych warunkach.
700€
0

Dlaczego my?

Контакты

Россия

Польша

Социальные сети